Barbora Léblová

Vystudovala dějiny umění na filozofické fakultě Ostravské Univerzity, strávila 2 roky studiem religionistiky a filozofie na filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.  Na Design Univeristy v Římě absolvovala Interiérový design.
Pracovala v Římě v architektonické kanceláři  Carlo Berarducci Architecture, kde se podílela na projektech a realizacích reprezentativních rezidenčních interiérů.
V Česku pracovala nejdříve pro pražské interiérové studio Living Space a v poslední době spolupracovala s architektonickou kanceláří 4DS.
Od roku 2012 vede vlastní studio barbora léblová interiors & architecture.

Studio Barbora Léblová interiors & architecture
spojuje tým nezávislých architektů, projektantů, designérů a řemeslníků, kteří dohromady projektují a realizují interiéry a rekonstrukce privátního i komerčního charakteru nejvyšší kvality.

Studio zpracovává projekty a zajišťuje realizace pro:
- rezidenční interiéry: komplexní interiérové řešení bytů a rodinných domů; dílčí řešení kuchyní, koupelen, obývacích a dětských pokojů, pracoven, osvětlení
- komerční interiéry:  restaurace, bary, hotely, kanceláře
- rekonstrukce rodinných domů: moderní a historické vily, chaty, chalupy
- návrhy atypického nábytku
- řešení dekoračních látek, záclon a závěsů
- výběr uměleckých děl a doplňků interiéru

Projekty Barbory Léblové

Interiér rodinného domu na Barrandově

Práce na interiéru rodinného domu spočívala nejprve v přehodnocení  projektantem navržené rekonstrukce a přístavby tak aby stavba lépe odpovídala požadavkům interiéru.

Vzhledem k objemu prostoru přístavby je kuchyň řešena adekvátně velkoryse. Zajišťuje...

Duplex apartment Ovenecká

Původní prvorepublikový hotel v jedné z nejkrásnějších lokalit pražské Letné prošel citlivou rekonstrukcí na bytový dům a nabízí bydlení nejvyššího standardu. Náš klient zde pořizoval byt v době probíhající rekonstrukce domu, díky...

Dětský pokoj

Dětský pokoj dvou dívek byl řešen kompletně na míru na základě požadavků na úložný prostor, prostor pro hraní a učení. Pro realizaci bylo využito osvědčené truhlářské práce.

Vzhledem ke skromným rozměrům...

Koupelna pro handbikera

Kompletní rekonstrukce koupelny čtvercového půdorysu byla v tomto případě specifická, protože měla splnit požadavky na bezbariérovost a zároveň nepůsobit příliš „nemocničním“ dojmem. Koupelnu využívají všichni členové rodiny, od rodičů, přes dospívající...

© 2018 ArchTV