Ateliér designu nábytku a interiéru D2

Roman Vrtiška a Vladimír Žák se potkali již při studiu na VŠUP, kde započali svoji spolupráci. Dohromady také absolvovali stáž na Alvar Aalto univerzitě v Helsinkách, kde byla jejich práce několikrát oceněna.

Po absolvování studia na VŠUP v Praze se stali součástí nastupující svěží generace českých designérů vyznačující se širokou škálou zájmů a profesionálním přístupem k práci. Od té doby se řadí mezi nejvyhledávanější a respektované tvůrce. Věnují se převážně projektům z oblasti architektury, interiérů a produktového designu. Jejich klienty jsou například: Adidas, Avast, Belda Factory, Brokis, Devoto, Egoé, Heineken, Jitona, Javorina, Moravské sklárny Květná, KKCG, Klier, Krušovice, Lasvit, Lugi, mmcité, Padok Investment, Pytloun hotels, Rim, Ruukki, Šalanda, Tereza Maxová, Teroforma, U1, USSPA, UP závody, Verreum, ad.

Od roku 2016 vedou ateliér D2 (Ateliér designu nábytku a interiéru) na VŠUP v Praze.

Projekty Ateliéru D2

Pražský Karlín zdobí showroom z pera dvo…

Na sklonku roku 2018 otevřel český výrobce kancelářského nábytku z Otrokovic svůj nový showroom v Praze. Design nových prostor svěřilo vedení firmy RIM CZ do rukou etablované dvojice VRTIŠKA &...

Rekonstrukce interiéru budovy KKCG v Pra…

Zrekonstruované interiéry budovy KKCG v Praze na Vinohradské ulici byly navrženy studiem VRTIŠKA • ŽÁK ve spolupráci s brněnským ateliérem RAW.

Klient, mezinárodní investiční skupina se zaměřením na...

Škoda Icerink - moderní sportoviště pro …

Přesně rok od slavnostního poklepání na základní stavební kámen se dnes v Praze oficiálně otevřel nový zimní stadion. Během uplynulých dvanácti měsíců se soukromým investorům podařilo v pražských Strašnicích v...

Copyright ArchTV 2022 & HARO Czech - web pro každého