Ing. Petr Stibora

Ing. Petr Stibora se narodil v roce 1964. Je absolventem FAST VUT Brno  oboru pozemní stavby a statika , když studia úspěšně zakončil v roce 1986.

Celý profesní život se však od ukončení studií  zabývá pouze architekturou doma a v zahraničí.Je nositelem několika ocenění odborné veřejnosti za architekturu v ČR, jakými jsou kupříkladu  Grand Prix, Stavba roku apod. Na poli designu je pak spolunositelem ocenění v ČR Grand Prix, Red Dot v Neměcku a Good Design v USA.Jeho projekty interiérů byly realizovány nejen v ČR, ale i v Německu, Rakousku, Itálii, USA, Rusku, Ukrajině a Gruzii.

Architektura je jeho celoživotním posláním. Jeho koníčkem je totiž  historická architektura, když se již dříve podílel na návrzích  interiérů a exteriérů  Zámku Hranice, Zámku Holešov a dále kupříkladu historických lékáren po celé ČR.

Projekty Petra Stibory

Rekonstrukce Hotelu Bartoš ve Frenštátu …

V krásné přírodě předhůří moravskoslezských Beskyd se na okraji města Frenštát pod Radhoštěm nachází nepřehlédnutelná stavba. Touto stavbou je Hotel Bartoš. Ten v uplynulém období prošel zásadní rekonstrukcí. Výtvarný návrh a koncept...

Copyright ArchTV 2024 & HARO Czech - web pro každého