Vlaďka Litworová

  • Absolventka VUT v Brně, stavební fakulta a fakulta podnikatelská.
  • Studium na prestižní stavební škole v Paříží – L´ESTP.
  • Design škola Praha – Dvouleté diplomové studium

Velkou část své profesní dráhy jsem věnovala marketingu a reklamě, kde jsem se pracovala na různých značkách jako např. Apetito, Pribina, Javor…Phoenix Contact. Spolupracovala jsem na designu obalů, reklamních kampaní a prodejních vizuálů a odtud již není daleko k designu samotnému. Následně se má profesní dráha stočila ke studiu interiérového designu a absolvovala jsem 2,5 leté diplomové studium na Design škole v Praze.

Založila jsem návrhářské studio VL Atelier Design, které se zabývá designem a vizuální komunikací. Klademe důraz na vztah s klientem, zakládáme si na otevřenosti, vzájemné důvěře a úzké spolupráci, neboť jen tak se dá dojít k těm nejlepším výsledkům.  

Věřím, že úspěšné dílo je vždy výsledkem vzájemné důvěry a spolupráce s klientem ať už pracujete na jakémkoli projektu. Designer či marketér je úspěšný, jen pokud naslouchá potřebám svého klienta a zároveň jej vede ke společnému cíli.

Z mé životní dráhy a zkušeností pramení i celá filozofie VL Ateliéru a to je skloubení špičkového italského designu s francouzským šarmem a elegancí, podpořené německou kvalitou.

Kontakt: Vlaďka Litworová, tel: 739 410 131, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.v-latelier.eu, kancelář: Centrum bydlení a designu, Kaštanová 125, Brno 620 00

Projekty Vlaďky Litworové

Rekonstrukce rodinného domu Šumperák

O rekonstrukcích rodinných domů známé pod názvem Šumperák již bylo napsáno mnoho, přesto tato patří k těm ne zcela typickým. Přání majitelů bylo mít nadčasový interier, a protože milují kámen tak...

© 2018 ArchTV